НАЙБЛИЖЧІ УКРИТТЯ І СХОВИЩА ПОБЛИЗУ ДП “ТЕРНОПІЛЬСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”
  • вул. Микулинецька, 46 Сховище (580 чол.)
  • вул. Микулинецька, 46 Сховище (550 чол)
  • вул. Микулинецька, 46 Сховище (550 чол.)
  • вул. Микулинецька, 46 А Сховище (600 чол.)
  • вул. Чернівецька, 25 Протирадіаційне укриття (130 чол.)
  • вул. Чернівецька, 54 А Сховище (150 чол.)
  • вул. Острозького, 14 (Церква Успіння Присвятої Богородиці).

 

 

Повірка лічильників води на місці
БЕЗ ДЕМОНТАЖУ

Вартість повірки одного лічильника
350 грн

Телефон: +38 068 55 93 138,

(0352) 52-62-07,

(0352) 52-15-84,

(0352) 52-79-27

Опитування

Оцініть роботу центру

View Results

Завантажується ... Завантажується ...

Державне підприємство «Тернопільський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»  (ДП «Тернопільстандартметрологія») місто Тернопіль, вулиця Оболоня, 4.

       Витоки становлення установи сягають у 1939 рік, коли в місті Тернополі було створено управління уповноваженого палати мір і ваг, яке стало територіальним органом на Тернопільщині. На базі управління сформовано обласну лабораторію державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою. У 1980 установу реорганізовано в Тернопільський центр стандартизації і метрології.
       У 2004 році центр перейменовано на державне підприємство “Тернопільський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації”, а з березня 2008 року підприємство отримало статус науково-виробничого. Підприємство працює для забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в продукції, роботах, послугах у сфері стандартизації, метрології, оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації) та захисту прав споживачів згідно з вимогами законодавства та одержання прибутку. Основні споживачі послуг: виробничі підприємства, медичні установи, торгівельні організації, наукові та учбові заклади, будівельні та транспортні організації, приватні підприємці та інші організації, які розташовані на території Тернопільській області та за її межами.
       Найбільшим підрозділом підприємства є відділ метрології, діяльність якого спрямована на реалізацію єдиної технічної політики в галузі метрології та захист громадян від наслідків недостовірних результатів вимірювань. Метрологічні підрозділи оснащені 776 вихідними та 938 робочим еталонами. З метою забезпечення повірки засобів вимірювальної техніки на місцях їх експлуатації на підприємстві функціонує 5 пересувних повірочних лабораторій.
         Відділ з підтвердження і оцінки відповідності, стандартизації та систем управління реалізує політику в сфері підтвердження і оцінки відповідності, атестації, безпеки продукції, сертифікації систем управління.
Орган сертифiкацiї продукцiї та послуг, створений на базi Тернопiльського ДЦСМС, вiдповiдно до наказу Держстандарту України вiд 14 грудня 1993 року № 192.
         Орган з сертифiкацiї продукції, послуг та систем управління акредитований на проведення робiт з сертифiкацiї:
       – продукції, послуг згідно сфери призначення;
       – систем управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2015, ISO 9001:2015;
       – систем управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ ISO 22000:2007; ISO 22000:2005.
       ДП “Тернопільстандартметрологія”, як орган з оцінки відповідності, призначений Мінекономрозвитку України на право проведення робіт по чотирьох Технічних регламентах:
       1. Технічний регламент безпечності іграшок.
       2. Технічний регламент мийних засобів.
       3. Технічний регламент безпеки машин.
       4. Технічний регламент будівельних виробів, будівель та споруд.
       Випробувальна лабораторія ДП “Тернопільстандартметрологія” є однією з найбільш потужніших у Західному регіоні України. Її статус та компетентність підтверджено акредитацією Національним агентством з акредитації України (НААУ), як органу з оцінки відповідності на відповідність вимогам ДСТУ ІSO/IEC 17025. Згідно атестату акредитації, лабораторія проводить випробування харчової продукції та продовольчої сировини, засобів мийних, посуду скляного і фарфорового, будівельних матеріалів і конструкцій, іграшок, парфюмерно-косметичної продукції, обладнання технологічного для харчових галузей. Лабораторією проводяться випробування відповідно до вимог наступних технічних регламентів:
       – «Технічний регламент безпеки машин»;
       – «Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання»;
       – «Технічний регламент безпечності іграшок»;
       – «Технічний регламент мийних засобів»;
       – «Технічний регламент будівельних виробів, будівель та споруд».
       Фахівці з питань стандартизації надають інформаційні послуги у сфері стандартизації, якості продукції, кодифікації, класифікації, а саме:
– перевіряння правильності побудови, викладення, оформлення, погодження, позначення технічних умов;
– надання науково-методичної допомоги та інформаційно-консультативних послуг з питань стандартизації при розробленні та поставленні продукції на виробництво, організації виробництва, розробляння нормативної, технічної та технологічної документації;
– користування фондом нормативної документації, який нараховує близько 30 тис. найменувань, що постійно поповнюється, з наданням інформації про нормативні документи (чинність, внесені зміни);
– ознайомлення та користування періодичними виданнями України в галузі стандартизації;
– виготовлення офіційних копій нормативних документів та змін до них (ДП Тернопільстандартметрологія» є агентом з розповсюдження офіційних копій НД № 12 у Реєстрі агентів ДП «УкрНДНЦ»).