Одним із напрямків діяльності Державного підприємства «Тернопільський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП “Тернопільстандартметрологія”) є запобігання проявам корупції. Принципи прозорості, публічності, ефективності в роботі підприємства є одними з головних напрямків боротьби з корупцією та попередження корупційних проявів.

Повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства України, антикорупційної програми ДП «Тернопільстандартметрологія» та факти, що мають ознаки корупційних правопорушень у роботі працівників підприємства можна за номером телефону: (0352)25 05 60 та на е-mail: korstandart@ukr.net або за адресою: вул. Оболоня, 4, кабінет 210, м. Тернопіль

 

Антикорупційна програма ДП “Тернопільстандартметрологія

 

Зразок повідомлення про вчинення корупційного правопорушення

 

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

 

Антикорупційне законодавство України

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції від 14.10.2014 р. № 1700-VII

 

Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14.10.2014 № 1698-VII.

 

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» від 14.10.2014 № 1699-VII.

 

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 29.04.2015 № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки»

 

Інформація з Національного агентства з питань запобігання корупції

 

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

 

Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів.

 

Роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції, щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.