Повірка лічильників води на місці
БЕЗ ДЕМОНТАЖУ

Вартість повірки одного лічильника
230 грн

Телефон: (0352) 52-79-28,
+38 068 55 93 138

Опитування

Оцініть роботу центру

View Results

Loading ... Loading ...

Орган сертифікації ДП «Тернопільстандартметрологія» є дійсним представником Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» в Тернопільській області.

Спільно ми здійснюємо роботи щодо екологічного маркування відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14024.

Підприємство-виробник, продукція якого пройшла сертифікацію, отримує право на використання знаку «Зелений журавлик» на етикетці, а також на документації та рекламних матеріалах, що підтверджується відповідним міжнародним сертифікатом та ліцензійною угодою. Знак екологічного маркування дозволяє виробникам зміцнити свої позиції та підвищити конкурентоспроможність продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках, а споживачам, в свою чергу, надає можливість зробити вибір на користь саме екологічно чистої продукції. На сертифікацію можуть бути заявлені будь-які товари, за винятком фармакологічних препаратів, медичного обладнання і тютюнових виробів, та послуги.

Для отримання знаку «Зелений журавлик» підприємству-виробнику необхідно подати заявку в Орган сертифікації ДП «Тернопільстандартметрологія» разом з документацією, що засвідчує екологічні характеристики продукції.