Співпраця з нами – гарантія успіху та вимога часу

З 1 грудня 2021 року набув чинності державний стандарт України ДСТУ 4256:2021 «Горілки та горілки особливі. Технічні умови». Цей стандарт поширюється на продукцію, призначену як для реалізації на внутрішньому ринку, так і для експорту.

Стандарт визначає терміни:

  •  «горілка» як «напій спиртний з вмістом спирту етилового 37,5  – 56%, прозорий, безбарвний, з характерним горілчаним ароматом і м’яким горілчаним смаком, виготовлений обробленням водно-спиртової суміші на основі спирту етилового ректифікованого спеціальними сорбентами з подальшим фільтруванням та додаванням нелетких інгредієнтів або без них»;
  •  «горілка особлива» як «напій спиртний з вмістом спирту етилового 37,5 – 56 %, прозорий, безбарвний, з характерним специфічним ароматом від ледь відчутного до яскраво вираженого і м’яким горілчаним смаком, виготовлений обробленням водно-спиртової суміші на основі спирту етилового ректифікованого спеціальними сорбентами з подальшим фільтруванням та додаванням летких або летких і нелетких інгредієнтів”.

Стандарт містить вимоги щодо якості та безпечності горілок та горілок особливих. Для визначення рівня якості та безпечності горілок та відповідності їх вимогам нормативної документації фахівці випробувальної лабораторії ДП «Тернопільстандартметрологія» проводять комплексні випробування.

Шановні виробники та споживачі, при потребі ви можете замовити повне чи часткове випробування горілок та горілок особливих, отримати інформацію про методи випробовувань, їхні результати, що завжди конфіденційні і стороннім особам не розголошуються.

          Додаткову інформацію можна отримати за тел./факс.(0352) 52 23 87, 096 224 86 77, е-mail:  vlcsms@i.ua.