Вебінар ДП “Тернопільстандартметрологія”

В межах інформаційно-просвітницької кампанії, започаткованої Мінекономіки для підвищення рівня інформованості представників бізнесу щодо змін у сфері технічного регулювання, 7 жовтня  2020 року ДП «Тернопільстандартметрологія» проведено вебінар на тему: «Зміни в законодавчій базі з метрології та оцінки відповідності. Інформування суб’єктів господарювання щодо діяльності ДП «Тернопільстандартметрологія»» за участі керівників структурних підрозділів та спеціалістів центру.

 

 

Учасники вебінару ознайомилися з досягненнями колективу підприємства та напрямками співпраці з представниками провідних підприємств Тернопільщини. Про роботу ДП «Тернопільстандартметрологія» та потенційні можливості відділу з метрології, відділу з підтвердження та оцінки відповідності,  стандартизації та сертифікації систем управління, випробувальної лабораторії розповіли керівники структурних підрозділів, зокрема, заступник генерального директора з підтвердження та оцінки відповідності Хрупович Юрій Теодозійович та головний метролог Клюкевич Михайло Миронович та інші керівники структурних підрозділів.

До участі у вебінарі долучилося більше 45 учасників, серед яких кращі підприємства області. Під час вебінару учасники отримали можливість обмінятися досвідом, досягненнями та обговорити актуальні питання в сфері технічного регулювання.

Програма вебінару

Дякуємо всім за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!