Новий стандарт ISO на графічні символи

 

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 3864-2:2016 «Символи графічні. Кольори та знаки безпеки. Частина 2. Принципи проектування для етикеток безпеки на виробах».

Стандарт ISO 3864-2:2016 встановлює додаткові принципи до стандарту ISO 3864-1 «Символи графічні. Кольори і знаки безпеки. Часть 1. Принципи проектування для знаків і маркування безпеки» для етикеток безпеки на виробах, виготовлених і пропонованих для продажу в ході звичайної торгівлі, включаючи, але не обмежуючись споживчими товарами і промисловим обладнанням. Завдання етикеток безпеки полягає в тому, щоб попередити про безпосередню загрозу і визначити, яким чином цю небезпеку можна уникнути.

Новий стандарт застосовний до всіх продуктів у всіх галузях промисловості, де можуть виникнути питання, пов’язані з безпекою, крім етикеток безпеки, які використовуються для хімічних речовин, транспортування небезпечних речовин та препаратів, а також тих секторів, що підлягають правовому регулюванню, які відрізняються від певних положень цього документа.

Принципи проектування, закладені у цьому документі, призначені для використання всіма технічними комітетами ISO та всіма розробниками етикеток безпеки на виробах для своїх галузей або послуг.