Як зробити квартирний переїзд?

Фотографії перед зборами – це спосіб приміряти дизайн-проект на існуючу квартиру, якщо в ній буде ремонт, нічого не втратити в процесі зборів і перевезення та зберегти нерви. На фотографіях предмети, що не впишуться (або вже не вписуються) в інтер’єр, будуть добре видні – і можна розлучитися з тумбочкою, вазою або колекцією чарочок з подорожей без сентиментів, залишивши на пам’ять про них фотографії.

Запорука успішного переїзду – правильно упаковані речі. Вага однієї коробки не повинен перевищувати 12 кілограмів, інакше її переміщення буде проблематичним, та й сам картон навряд чи витримає більшу вагу. Всі миючі засоби, займисті або токсичні рідини повинні бути ретельно закриті і упаковані в поліетилен, бажано герметично. Крім цього, використовуйте принтер і листи для наклейок, щоб роздруковувати докладний опис того, що знаходиться в коробці. Розробіть власну систему позначок. Наприклад, першим йде назва кімнати, за ним найменування вмісту, потім, якщо потрібно, список предметів. Коли ви переїдете, це істотно заощадить час в пошуках столових приладів або косметики.

Вантажники для переїзду речей

Вантажники Тернопіль можуть надавати додаткові послуги: як правило, у вартість їх послуг входить упаковка речей, розбирання / збирання меблів і допомогу в навантаженні. За додаткову плату вони можуть відвезти на утилізацію стару побутову техніку, меблі, будівельне сміття. Обговоріть ці завдання заздалегідь.

При переїзді на нову квартиру варто заздалегідь продумати, де будуть розташовані меблі і техніка, щоб швидше зорієнтувати вантажників і скоротити час їх роботи. Не економте на упаковці речей, які вам дороги, особливо якщо час у дорозі буде довгим.

Розподіляйте коробки в кузові вантажної машини блоками, в залежності від того, для якої кімнати вони призначені. Наприклад, одяг і вішалки – в коробку для спальні, посуд і скатертина – в кухонну коробку.