Як створити сайт візитку у Тернополі?

Сайт-візитка – це резюме вашої компанії. У ньому повинна бути вся інформація, яка складе правильне враження про вас. Як правило, він складається з однієї веб сторінки з чотирма умовними блоками, які подібно до воронці ведуть покупця до певної мети.

Призначення сайту візитки – встановити контакт з клієнтом, а не перенаправляти його на інші сайти. Важливо утримати увагу відвідав сайт і залучити його до бренду. Перше, що затримує відвідувача на сторінці – це вражаючий слайдер, який ознайомлює з послугами на сайті, або ж просто привертає увагу своєю Flash-анімацією.

Чи потрібен сайт-візитка і кому

Створення сайту-візитки забезпечує вам особисту майданчик для реклами. Його адресу можна вказати в підпису корпоративної пошти або на фізичної візитній картці. Потенційні клієнти не загубляться, а постійні завжди будуть повідомлені про найменші зміни, акціях, і нововведення у вашій компанії.

Сайт-візитка підходить:

приватним підприємцям;
туристичним агентствам;
будівельним компаніям і компаніям-забудовникам;
весільних салонах;
приватним клінікам;
великим підприємцям.

Якісна верстка
Ми розуміємо, що кілька годин «провисання» сайту – вічність за мірками інтернету. Наші сайти працюють справно, а дизайн інтерфейсу вміщує максимум інформації в мінімумі. Сайт-візитка під ключ в колориті – це поєднання сучасного веб-дизайну і якісної роботи. Програмування та розробка сайтів Тернопіль включає і сайт візитку і інтернет-магазин.

Управління сайтом
Ми будемо використовувати оптимальну CMS для сайту візитки зі зрозумілою панеллю керування, якій ви зможете користуватися самостійно. Наприклад, якщо хочете змінити інформацію на сайті на більш актуальну. Робити це необхідно, щоб веб-сайт не здавався «мертвим». До того ж, невірна інформація тільки заплутає і відлякає відвідувачів.

SEO-оптимізація
Ми створимо сайт, який буде розташовуватися на перших рядках пошукових систем. Оптимізований сайт – більш ефективна конверсія.

Унікальний дизайн
Ми можемо розробити дизайн сайту, зберігши риси вашої компанії, при цьому створивши унікальний продукт. Wow-ефект, необхідний для цього формату сторінок досягається за допомогою розробки інтерактивних елементів. Таким чином ми зможемо утримати увагу і створити бажаний образ в уяві клієнта.