Адвокат для фізичних та юридичних осіб

Наша адвокатська компанія пропонує скористатися юридичною допомогою адвоката громадянам (фізичним особам) та юридичним особам щодо спірних питань права і судових справ, що стосуються суперечок у сфері кримінального (економічні, проти особистості, наркообігу і т.д.), цивільного (трудові, спадкові, страхові, нерухомість, стягнення боргів і т.д.), арбітражного (будь-які суперечки між юридичними особами) і адміністративного (щодо позбавлення прав, міграційні, митні і т.д.) правового регулювання та судочинства.

Звертаючись до нас за юридичною допомогою з будь-якого питання, Ви автоматично стаєте нашим партнером і союзником. Ми надаємо великий обсяг юридичних послуг, поради наших юристів професійні та кваліфіковані. На ринку юридичних послуг дуже багато компаній, які надають неякісні послуги або взагалі їх не роблять після отримання передоплати у справі. Наша компанія дотримується наступних принципів: договір про безоплатну правову допомогу полягає особисто з юристом / адвокатом, а не з конторою, він особисто відповідає перед вами за будь-які свої недоліки; адвокат / юрист, як правило, береться за справу “під ключ” після отримання авансу, який не вище 50% від всієї суми гонорару. Послуги юриста нашої контори відповідають всім вимогам якості та конфіденційності.

Також наші адвокати займаються складанням процесуальних документів (позовів, скарг, клопотань, апеляційних та касаційних скарг до суду), послуги адвоката з супроводу угод, оформлення договорів будь-якої складності і юридичних консультувань з правових питань.

Основні юридичні послуги, що надаються нашими адвокатами:

 1. Складання позовних заяв, ведення справи в суді
 2. Юридичне обслуговування всієї родини
 3. В інтересах фізичних осіб (спадкові, трудові справи і т.д.)
 4. Юридичні послуги із супроводу угод з нерухомістю
 5. Оскарження рішень, постанов, ухвал суду (касація, апеляція, нагляд, складання скарг)
 6. Операції з земельними ділянками (купівля, продаж об’єктів)
 7. Юридичні послуги авто юриста та авто адвоката
 8. Допомога адвоката у кримінальних справах
 9. Складання та направлення скарг до Європейського суду з прав людини
 10. Допомога адвоката в адміністративних справах
 11. Багато інших видів юридичних послуг фізичним та юридичним особам.

Консультації адвокатів в Тернополі

Дуже часто, в найскладнішій ситуації, люди губляться, як вчинити, як захистити свої права або своїх родичів. Іноді, за послугу адвокати беруть чималі гроші, а нічого зрозумілого людина так і не дізнається. Адвокат може пред’явити купу дозволів, навіть сертифікат відповідності, але інформація, отримана від нього, мізерна.

Послуга адвокат Тернопіль з консультування клієнтів стала можлива і доступна практично всім верствам населення. Багато хто починає розуміти, що свої права повинен знати і захищати кожен громадянин країни. Тому, наші адвокати готові здійснювати кваліфіковану юридичну допомогу щодо абсолютно будь-яких питань.

Наші адвокати із задоволенням проконсультують вас і негайно нададуть необхідну правову допомогу з будь-якого правового питання, бо грамотна і своєчасна консультація юриста (адвоката) – запорука позитивного вирішення спірного питання.