Затверджено Технічний регламент на косметичну продукцію

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 р. № 65 затверджено Технічний регламент на косметичну продукцію.
Технічний регламент на косметичну продукцію встановлює нові вимоги щодо обігу та безпеки косметичної продукції та передбачає можливість використання новітніх технологічних розробок, альтернативних методів тестування косметичної продукції, здійснення ринкового нагляду щодо відповідності продукції вимогам. Водночас постановою визначається, що косметична продукція, яка введена в обіг до набрання чинності нового техрегламенту, не забороняється і не обмежується .
Міністерство охорони здоров’я України розраховує, що затвердження нового техрегламенту на косметичну продукцію дасть змогу гармонізувати техрегулювання косметичної продукції в Україні з європейським законодавством, усунути юридичні, адміністративні та технічні бар’єри в торгівлі з країнами ЄС.
Постанова, якою затверджено Технічний регламент на косметичну продукцію, набирає чинності через 18 місяців після її опублікування – 03 серпня 2022 року.