Сектор повірки засобів вимірювальної техніки радіотехнічних та електричних величин проводить повірку моніторів пацієнта.

Монітор пацієнта являє собою прилад, призначений для постійного контролю параметрів життєдіяльності оперованих або тяжкохворих пацієнтів . Завдяки такому приладу значно полегшується спостереження за хворими, що знаходяться на операційному столі , в реанімації або палаті інтенсивної терапії. Монітор пацієнта відноситься до групи медичної техніки , що володіє широкими функціональними можливостями . Вона застосовується для відстеження стану пацієнтів будь-якого віку – дітей , дорослих , новонароджених і літніх. Існує кілька видів моніторів , які класифікується по ряду певних параметрів . Залежно від технічних особливостей конструкції апарати бувають :

– На електронно-променевій трубці ( практично зжив себе і застосовується рідко) ;

– На рідких кристалах ( енергоефективні , компактні, забезпечують високу роздільну здатність і прекрасну видимість ) .

Сфери застосування моніторів пацієнтів:

Aнестезіологічний монітор пацієнта – дозволяє повністю контролювати глибину наркозу і спостерігати за параметрами організму пацієнта в цей період.

Реанімаційний монітор пацієнта – контролює всі життєво – важливі функції під час реанімаційних заходів. Він забезпечує моніторинг і аналіз максимальної кількості показників і відображає дані на інформативному сенсорному дисплеї .

Кардіологічний монітор пацієнта дає максимальний огляд електрокардіографічних даних , а також основних вітальних функцій організму.

Палатний монітор пацієнта – це динамічний багатопараметричний моніторинг з автоматичним аналізом даних , а також налаштованим звуковими і візуальними сигналами тривоги .

Портативний монітор пацієнта – дозволяє в будь-яких умовах проводити багатопараметричний моніторинг життєво важливих функцій з автоматичним аналізом даних.

Вітальний монітор пацієнта – забезпечує якісний контроль вітальних функцій хворих в палаті інтенсивної терапії.

Тел. для довідок   (0352) 52 79 27