УЗГОДЖЕНО НАЗВУ – РЕЄСТР ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ СЕРТИФІКАЦІЇ

 

 Кабінетом Міністрів України видано Постанову від 24 червня 2016 р. № 383 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. № 446»(ЗАВАНТАЖИТИ), якою приведено у відповідність до законодавства положення нормативно-правового акта про митне оформлення товарів.

      Постановою передбачено назву “Єдиний реєстр сертифікованої в Україні продукції” замінити на – “Реєстр державної системи сертифікації”. На сьогодні випуск для вільного обігу на митній території України контрольованих товарів здійснюється за наявності в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби України інформації про те, що назва, тип, вид, марка та виробник товарів (незалежно від їх власника або одержувача) включені до Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції.

    Водночас, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” органи доходів і зборів здійснюють митне оформлення імпортних товарів, які підлягають обов’язковій сертифікації, на підставі інформації, включеної до Реєстру державної системи сертифікації. Саме тому виникла необхідність приведення назви реєстру у відповідність до законодавства.